Ama-Elektronic, s.r.o. BREZNO

Predaj bielej a čiernej techniky, elektroinštalačného materiálu, satelitnej techniky v spoľahlivej predajni elektro z Brezna.

 

  • biela technika veľká a malá
  • čierna technika
  • drobné domáce elektrospotrebiče
  • príslušenstvo a náhradné diely
    na spotrebiče

 

Akciový leták HOME elektro - EURONICS - NOVEMBER 2020

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny

Po-Pia 08:00 - 16:00
 
Sobota zatvorené
 
Nedeľa zatvorené

 

Doprava zdarmaDoprava ZDARMA
Brezno a okolie do 10km

Náš pracovník Vám spotrebič donesie až domov a uloží ho na miesto. V prípade potreby Vám rád vysvetlí základy používania výrobku.

Najlepšia práčka

Aká je najlepšia značka práčiek?
Kto by si túto otázku nedával pred kúpou novej práčky. Pohľadov a kritérií je veľa a odpoveď by bola vždy iná. Návštevníci našich stránok si volia tú svoju naj značku práčiek.

Dajte jeden svoj hlas tej svojej značke práčky, ktorú už roky používate a ktorú považujete za tú naj.

Aeg

27%

Bauknecht

1%

Beko

14%

Bosch

7%

Candy

3%

Electrolux

12%

Gorenje

3%

Indesit

2%

Siemens

2%

Whirlpool

26%

Zanussi

3%
Celkový počet hlasov: 1177

Už nikdy žiadne rozmrazovanie!

Predchádzajúci článok: 10-ROČNÁ ZÁRUKA NA MOTOR - Whirlpool

Chladiace a mraziace prístroje Bosch s jedinečnou technológiou NoFrost.
 

  •     Automatický systém rozmrazovania NoFrost šetrí čas a peniaze
  •     Špeciálny systém cirkulácie vzduchu odstraňuje vlhkosť potravín a odvádza ju mimo mraziaceho priestoru
  •     Na stenách ani na odkladacích plochách sa neusadzuje ľad
  •     Potraviny sú citlivejšie a rýchlejšie zmrazené, navzájom sa k sebe neprimrazujú

Ručné odmrazovanie je predovšetkým pri starých a lacných domácich spotrebičoch pomerne náročná činnosť, najmä s ohľadom na vašu vynaloženú energiu a čas. Niekedy treba obetovať aj niekoľko hodín, kým sa spotrebič odmrazí, vy ho môžete vyčistiť a potom uložiť všetky potraviny naspäť. Moderné mraziace prístroje oproti tomu ponúkajú užitočné funkcie, ktoré tvorbu námrazy buď obmedzujú a odmrazovanie uľahčujú, alebo dokonca tvorbu námrazy úplne eliminujú, čím odpadá nutnosť rozmrazovania. Tzv. systém NoFrost, teda automatický systém odmrazovania, je súčasťou tiež niektorých chladiacich a mraziacich prístrojov značky Bosch.

Nepríjemné rozmrazovanie.

Ak sa v mrazničke vytvára námraza, znižuje sa mraziaci výkon spotrebiča a stúpa spotreba elektrickej energie. Zdĺhavému rozmrazovaniu sa potom nevyhnete. Lenže priznajte si to sami – väčšinou sa k rozmrazovaniu donútite až vtedy, keď už z mrazničky ťažko vytiahnete zásuvku. Ak chcete dať nepríjemnému rozmrazovaniu už navždy zbohom, zabezpečte si spotrebič so systémom NoFrost.

Rozmrazovanie je minulosť

Systém automatického rozmrazovania NoFrost chladiace zariadenie pravidelne rozmrazuje a zabraňuje tak energetickým stratám, ku ktorým dochádza pri tvorbe námrazy. Zásluhou systému noFrost je chladný vzduch ventilátorom rozvádzaný do každého kúta mraziaceho priestoru. Špeciálny systém cirkulácie vzduchu odstraňuje vlhkosť potravín a odvádza ju mimo mraziaceho priestoru do výparníka, kde sa voda z topiacej námrazy vyparí. To má za následok, že vzduch v priestore spotrebiča je suchý, čo spoľahlivo zabraňuje tvorbe ľadu na vnútorných stranách spotrebiča alebo inovate na potravinách. Pre vás to znamená, že sa raz a navždy zbavíte vyčerpávajúceho a časovo náročného rozmrazovania a potraviny budú citlivejšie a rýchlejšie zmrazené!

Iba samé výhody

Systém NoFrost zaisťuje, že sa na seba potraviny navzájom nenamrazia. Ľad či drobné ovocie tak možno bez problémov oddeliť. Na stenách ani na odkladacích plochách sa neusadzuje ľad, čím sa dá využiť celý priestor mrazničky, ktorý možno navyše flexibilne prispôsobiť zásluhou systému VarioZone. Všetky odkladacie plochy a priehradky v mrazničke môžete jednoducho usporiadať presne podľa vašich potrieb alebo ich celkom vybrať a získať tak neuveriteľne veľký skladovací priestor. Vybrané spotrebiče so systémom NoFrost sú teraz dostupné tiež v energetickej triede A+++.

Prepracovaná do dokonalosti.

Tie najlepšie technológie v sebe spája nová kombinovaná chladnička a mraznička Bosch KGF 39PI30. Táto novinka je okrem systému NoFrost navyše vybavená jedinečnou technológiou VitaFresh, ktorá dokáže uchovať potraviny až 3-násobne dlhšie čerstvé tým, že aktívne prispôsobuje vlhkosť v jednotlivých chladiacich zónach. Výrazné spomalenie straty čerstvosti chladených potravín zaistí tiež znížená teplota, ktorá sa v týchto zónach pohybuje iba tesne nad bodom mrazu (0 °C). Pri optimálnom rozdelení vlhkostných zón na „suché“ a „zarosené“ si chladené potraviny udržia chuť, vitamíny, minerálne látky a svieži vzhľad až trikrát dlhšie.

Ama-Elektronic, s.r.o. BREZNO je členom  HOME ELEKTRO
HOME ELEKTRO najväčšia sieť elektro predajní na Slovensku
ZS_PStlpec
Ama-Elektronic, s.r.o. © 2012 | generuje