Ama-Elektronic, s.r.o. BREZNO

Predaj bielej a čiernej techniky, elektroinštalačného materiálu, satelitnej techniky v spoľahlivej predajni elektro z Brezna.

 

  • biela technika veľká a malá
  • čierna technika
  • drobné domáce elektrospotrebiče
  • príslušenstvo a náhradné diely
    na spotrebiče

 

Akciový leták HOME elektro - EURONICS - APRÍL 2021

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny

Po-Pia 08:00 - 16:00
 
Sobota zatvorené
 
Nedeľa zatvorené

 

Doprava zdarmaDoprava ZDARMA
Brezno a okolie do 10km

Náš pracovník Vám spotrebič donesie až domov a uloží ho na miesto. V prípade potreby Vám rád vysvetlí základy používania výrobku.

Najlepšia práčka

Aká je najlepšia značka práčiek?
Kto by si túto otázku nedával pred kúpou novej práčky. Pohľadov a kritérií je veľa a odpoveď by bola vždy iná. Návštevníci našich stránok si volia tú svoju naj značku práčiek.

Dajte jeden svoj hlas tej svojej značke práčky, ktorú už roky používate a ktorú považujete za tú naj.

Aeg

60%

Bauknecht

1%

Beko

8%

Bosch

4%

Candy

2%

Electrolux

7%

Gorenje

2%

Indesit

1%

Siemens

1%

Whirlpool

13%

Zanussi

1%
Celkový počet hlasov: 2569

Vyberáme satelitného poskytovateľa TV

100 %-né pokrytie.

Satelity, cez ktoré vysielajú slovenskí a českí satelitní provideri, uvádzajú stopercentné pokrytie no nie vždy tomu tak je. Problémom totiž môže byť zlá orientácia bytu, alebo pri vašom dome či byte môže byť veľká prekážka, ktorá bráni korektnému príjmu signálu.

  • Skylink  - Satelit Astra, je vysielaný z pozície 23 5° E východnej dĺžky
  • freeSAT a Digi TV - Satelit Thor pre je zaparkovaný na pozícii 1° W západne
  • Magio Sat poskytuje svoje služby zo satelitu Amos 4° W západne.

Ďalej sa budete musieť pripraviť aj na krátkodobé výpadky počas veľkých letných búrok,  ale ide skutočne iba krátke - pár sekundové výpadky a aj pri veľmi silnom snežení.

Skylink

SKYLINKNajväčším operátorom podľa počtu zákazníkov je bezpochyby Skylink. Pôvodne určený pre slovenský trh. Svoju popularitu získal hlavne ponúkaním bezplatného balíka programov za cenu prístupovej karty. Od septembra 2011 však zaviedli servisný poplatok 1,20EUR mesačne po dvoch rokoch od registrácii karty. Pôvodne konkurenčný CS Link,  určený pre český trh od roku 2011 má rovnakého majiteľa spoločnosť M77 Group.

FreeSAT.

free SATNajstaršia satelitná služba u nás od septembra 2011 zmenila názov, teda UPC Diret po novom poskytuje svoje služby cez značku freeSAT. FreeSAT pre zákazníkov poskytuje množstvo lokalizovaných programov s dobrou technickou kvalitou - poskytuje 28 preogramov bez mesačného poplatku, možnosť objednať viac ako 68 progr. za zaujímavé ceny. Ponúka i možnosť získať HD-PVR box. Operátor ale bohužiaľ neskoro reaguje na zmeny pri televíznych programoch. Ku kanálu Discovery HD Showcase pripojila platforma českú audio stopu až po niekoľkých mesiacoch. Zákazníci, ktorí požadujú českú stopu pri programoch NGC HD a NGC Wild HD, sa ešte stále nedočkali, aj keď vysielateľ ponúka lokalizáciu už od septembra minulého roka.

Magio Sat.

MAGIO SATMagio Sa - zatiaľ najmladší poskytovateľ televíznych služieb cez satelit , sa snaží odlíšiť vďaka interaktivite. Momentálne ponúka Magio obchod na nákup tovaru z portálu martinus.sk, aplikáciu videoportálu Free.sk či stream vybraných regionálnych TV. V ponuke sú aj programy kín a divadiel, aktuálne počasie, kurzy mien a podobne. Pre využívanie týchto služieb je ale potrebné pripojiť službu k internetu, ktorá nemusí byť od Telekomu. Všetky programy sú v úspornejšom kompresnom štandarde MPEG-4, čím značne šetrí na drahej satelitnej kapacite. Okrem toho všetky prijímače, ktoré zákazníkom poskytuje podporujú HD rozlíšenie. V ponuke sú však aj napriek tomu od spustenia služby iba tri HD programy National Geographic HD, Eurosport HD a History HD.

Digi TV.

DIGI TVDruhým najväčším satelitným poskytovateľom po Skylinku je Digi TV. Ponúka množstvo známych platených programov v spojení s našimi národnými ako Markíza a JOJ v ponuke ale chýbajú prémiové programy HBO a Cinemax. Hlavným dôvodom prečo je ponuka Digi TV veľmi obľúbená, spočíva aj v exkluzívnom kanáli Digi Sport. Ide momentálne o jediný slovenský športový kanál, ktorý by v ponuke chcel mať asi každý poskytovateľ. Operátor má nakúpené v prípade Digi Sport práva na vysielanie športových akcií ako Premier League, talianskej série A, League One ale aj Corgoň Ligy.

K výrazným nedostatkom patrí absencia programov v HD kvalite. Digi TV sľubovala programy vo vysokom rozlíšení do konca minulého roka, doteraz sa ale v ponuke neobjavili. Ďalším veľkým nedostatkom je najslabší signál so všetkých poskytovateľov. DIGI TV vypadáva z dôvodov búrok a silného sneženia so všetkých poskytovateľov ako prvá.

 

Ama-Elektronic, s.r.o. BREZNO je členom  HOME ELEKTRO
HOME ELEKTRO najväčšia sieť elektro predajní na Slovensku
ZS_PStlpec
Ama-Elektronic, s.r.o. © 2012 | generuje